Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Klub prowadzi zajęcia sportowe dla swoich członków, organizuje imprezy sportowo- rekreacyjne, dba o stworzenie wśród członków atmosfery koleżeństwa i Kolektywnego współdziałania, stwarza warunki do ich rozwoju, a ponadto dba, by członkowie godnie reprezentowali barwy klubu na imprezach sportowych, szanując honor polskiego sportowca i zasady fair-play. Naczelnym zadaniem klubu jest propagowanie i organizowanie rozwoju sportu wyczynowego, rekreacji, kultury fizycznej i turystyki, dbałość o kształtowanie aktywnego uczestnictwa dzieci i młodzieży w kulturze fizycznej, zaspokajanie potrzeby rywalizacji i dążenia do osiągnięcia jak najlepszych wyników w ramach społecznie akceptowanych zasad współzawodnictwa, a także prowadzenie działalności pożytku publicznego w zakresie upowszechniania wśród młodzieży kultury fizycznej i sportu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję