Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie zajęć z zakresu lekkiej atletyki z dziećmi i młodzieżą. Propagowanie zdrowego stylu życia w śród młodzieży a również przez kontakt z mistrzami w danej konkurencji ukazanie sprawności fizycznej. prowadzone zajęcia wprowadzają nawyki systematyczności i obowiązkowości tak cenne w dorosłym życiu. Wszystkim uczestnikom biorącym udział w szkoleniu umożliwia się start w zawodach lekkoatletycznych , adekwatnie do ich umiejętności prezentowanych przez zawodnika - uczestnika zajęć. Lekka atletyka to bardzo indywidualna dyscyplina sporu oraz wymierna. Współorganizacja wspólnie z Małopolskim Związkiem Lekkiej Atletyki obozów sportowych w górach i nad morzem 0dłtyckim w okresie ferii i wakacji. Następuje integracja środowiska wśród uczestników akcji obozowych. Nie tylko praca treningowa jest prowadzona lecz również jest realizowana forma rekreacji oraz zapoznania się z historią regionu, okolicy w której przebywa młodzież.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję