Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

pomoc dzieciom z ubogich rodzin , dzieciom chorym ,niepełnosprawnym , rodzinom wielodzietnym, samotnym matkom ,dożywianie dzieci w szkołach , świetlicach i zajęciach., doposażanie świetlic w książki, gry edukacyjne, zabawki a młodzież w odzież i obuwie, wspieranie akcji Lato w mieście" "Zima w mieście", "zielonych szkół" ,organizowanie "Mikołajek", Dnia Dziecka ,współfinansowanie festynów integracyjnych, "Dni Godności" z osobami upośledzonymi umysłowo , współorganizowanie świątecznych spotkań wigilijnych i wielkanocnych. Staramy się wspierać rodziny w zakresie ubioru, żywności, środków czystości, mebli, sprzętu AGD i RTV.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję