Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Druhowie OSP Lekartów brali udział w zabezpieczeniu imprez organizowanych na terenie Gminy Piterowice Wielkie. Były to: wspomniane już wcześniej Eko-Targi - 12 strażaków, Targ Koński - 3 strażaków i wielkanocna procesja konna - 3 strażaków. W dniu 6 czerwca na boisku sportowym w Cyprzanowie odbyły się gminne zawody sportowo - pożarnicze, na których nasza drużyna zajęła II miejsce. Następnego dnia uczestniczyliśmy w jubileuszu 110 - lecia istnienia naszej sąsiedniej jednostki OSP Cyprzanów. W minionym dh Roman Pospiech przystąpił do recertyfikacji kursu pierwszej pomocy. Niestety poza tym, w żadnych innych kursach żeśmy nie uczestniczyli, z racji tego, że takie kursy nie odbyły się. W maju obchodziliśmy święto naszego patrona, Św. Floriana. Z tej okazji 3 maja uczestniczyliśmy we Mszy Św. w intencji strażaków, natomiast dzień wcześniej strażacy wraz z rodzinami spotkali się w świetlicy na skromnym poczęstunku. 30 maja uczestniczyliśmy w tradycyjnej pielgrzymce strażaków do Świętego Krzyża.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję