Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Niesienie pomocy osobom z zaawansowaną chorobą nowotworową i innymi chorobami w terminalnym okresie choroby. Niesienie pomocy społecznej rodzinom chorych i pacjentom w trudnej sytuacji życiowej poprzez pomoc w przezwyciężaniu cierpienia, udzielenie wsparcia rodzinom chorych niezależnie od warunków materialnych tych osób i rodzin. Prowadzenie działalności szkoleniowej i edukacyjnej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000007101
  • e-mail: marylarezmer@wp.pl
  • Telefon: 606732902
  • Adres: UL. ŚWIECKA 27, 89-500 TUCHOLA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję