Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizowanie imprez sportowych: np. Bieg VIII Dycha Justynów -Janówka. Na dystansie 10 km biegło 364 uczestników, a w zawodach Nordic Walking na dystansie 7 km uczestniczyło 77 osób. Ponadto w zawodach na krótszych dystansach brało udział aż 240 dzieci począwszy od przedszkolaków aż do uczniów gimnazjów. Do udziału w tej imprezie sportowej zgłaszają się osoby z naszego terenu, gminy i całej Polski. Impreza sportowa integruje mieszkańców naszego terenu . Współorganizatorami są inne organizacje., np.OSP Justynów , LZS Justynów , dwa Koła Gospodyń, liczna grupa młodych wolontariuszy i mieszkańców. Wspiera nas Urząd Gminy Andrespol i Starostwo Powiatu Łódzkiego Wschodniego. Możemy liczyć na dobrowolne wsparcie sponsorów.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000006159
  • e-mail: rszafara@wp.pl
  • Adres: UL. ŁÓDZKA 35, 95-020 JUSTYNÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję