Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1. wszechstronna pomoc osobom autystycznym i osobom z trudnościami w komunikowaniu się ich rodzinom, opiekunom i specjalistom; 2. organizowanie i prowadzenie różnych form lecznictwa, edukacji, rehabilitacji, opieki i pracy osób autystycznych i osób z trudnościami w komunikowaniu się; 3. zorganizowanie banku danych na temat autyzmu; 4. popularyzowanie problemu; 5. organizowanie i prowadzenie ośrodków, zakładów opieki zdrowotnej, poradni, grup terapeutycznych, grup przedszkolnych i szkolnych, warsztatów terapii zajęciowej ,miejsc pracy chronionej oraz mieszkalnictwa dla osób autystycznych i osób z trudnościami w porozumiewaniu się; 6. organizowanie i realizowanie szkoleń i konferencji dla rodziców i specjalistów, 7. wydawanie poradników i informatorów dotyczących autyzmu; 8. prowadzenie rejestru osób autystycznych i osób z trudnościami w porozumiewaniu się, gromadzenie informacji o tych schorzeniach; 9. zbieranie funduszy; 10. współpraca z władzami, instytucjami, zakładami pracy, organizacjami pozarządowymi, środkami masowego przekazu, oraz instytucjami naukowymi i ośrodkami terapeutycznymi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję