Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zadaniem Fundacji Św. Antoniego z siedzibą w Sopocie jest niesienie pomocy ludziom samotnym i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej i bytowej. Sukcesywnie zakupuje niezbędne artykuły pierwszej potrzeby, artykuły żywnościowe, środki czystości, środki medyczne.Co roku organizowane są uroczystości Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych w restauracji w Sopocie, na ul. 3go Maja. Zapraszani są również sponsorzy, darczyńcy pomagający na bieżąco finansowo w działalności Fundacji, bez których te działania nie mogłyby się odbywać. Fundacja otrzymuje od darczyńców osób fizycznych niezbędną odzież letnią i zimową, a P. Eleonora Rudnik Wiceprezes Fundacji na bieżąco przekazuje ją potrzebującym. Fundacja utrzymuje też stały i ścisły kontakt z Parafią z Gdańska Żabianki, księża są bardzo pomocni w działalności charytatywnej fundacji. Poza tym Pani Eleonora Rudnik nawiązała stałą znajomość z osobami fizycznymi ze Szwecji, od których już niejednokrotnie otrzymała pomoc w postaci paczek z odzieżą i słodyczami dla dzieci. Pani Wiceprezes prowadzi również zbiórkę odzieży dla dzieci poza granice naszej Polski, m.innymi do Białorusi. Tam też są osoby czekające na pomoc, osoby ubogie, samotne i głodne.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000005654
  • e-mail: alicjaodya@yahoo.pl
  • Telefon: 585500204
  • Adres: UL. ŁOKIETKA 47 D/1, 81-736 SOPOT

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję