Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wystawa połączona z wykładem "Historyczne związki Nałęczowa z Kresami Wschodnimi". Wystawa była realizowana w trzech miejscach oraz miało miejsce 5 wykładów o tej tematyce. W związku z ta wystawa i wykładem Polskie Radio Lublin zrealizowała trzy reportaże, podczas których nagrano treść wykładu, komentarz wystawy oraz wywiady z żyjącymi w Nałęczowie byłymi mieszkańcami Kresów Wschodnich, którzy opuścili swoje "Małe Ojczyzny", uciekając z Wołynia i Podola przed nacjonalistami ukraińskimi z OUN - UPA , i osiedlili się w Nałęczowie.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000005648
  • e-mail: kyrzej47@o2.pl
  • Telefon: 78188ń
  • Adres: UL. 1-GO MAJA 18/30, 24-150 NAŁĘCZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję