Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

DZIAŁALNOŚC KLUBÓW SPORTOWYCH - ROZWÓJ DYSCYPLINY SPORTU JAKĄ JEST PIŁKA NOŻNA POPRZEZ ORGANIZACJE ZAJĘĆ SPORTOWYCH DLA MŁODZIEŻY I OSÓB DOROSŁYCH, PODNOSZENIE UMIEJĘTNOŚCI PIKARSKICH MŁODZIZY I DOROSŁYCH POPRZEZ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH TRENINGOWYCH, KTÓRE ŚA ORGANIZOWANE DWA RAZY W TYGODNIU. UDZIAŁ W ZAWODACH SPORTOWYCH I MECZACH PIŁKI NOŻNEJ. UCZESTNICTWO DRUŻYNY SENIORÓW W ROZGRUYWKACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ DZPN - KLASA "B" GRUPA VI. ZAKUPIONO SPRZĘT W POSTACI: OBUWIE SPORTOWE, GETRY OCHRONNE, STROJE PIŁKARSKIE, PIŁKI NOZNE, REKAWICE BRAMKARSKIE, DRESY.PONOSIMY OPŁATY Z TYTUŁU TRANSPORTU

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000004922
  • e-mail: pason@poczta.onet.pl
  • Telefon: 606979486
  • Adres: UL. KOLEJOWA 4/C, 57-130 PRZEWORNO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję