Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działania Klubu Amazonka jest reprezentowanie interesów kobiet przed i po leczeniu raka piersi , oraz pełna rehabilitacja psychofizyczna, pomoc na każdym etapie chjoroby i d018blszego leczenia i życia po chorobie. Działania edukacyjne- spotkania i warsztaty ze specjalistami różnych dziedzin na tematy chorób towarzyszacych po leczeniu onkologicznym, pomoc w codziennym zyciu, jak radzić sobie w sytuacjach trudnych, udzielanie wsparcia osobom samotnym , w podeszłym wieku. Integrowanie środowiska amazonskiego w Rzeszowie , regionie, uczestnictwo w regionalnych i krajowych zjazdach, seminariach, konferencjach na rzecz osób niepełnosprawnych , zwłaszca dotyczących tematyki raka piersi, jak sobie radzić z chorobą, jak z nią zyć.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję