Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

realizacja projektu międzynarodowego dot. aktywizacji zawodowej młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, współpraca z międzynarodowymi organizacjami prowadzącymi szkoły drugiej szansy, stworzenie programu szkoleniowego da nauczycieli w zakresie doradztwa zawodowego, spotkania z partnerami zagranicznymi ze szkół drugiej szansy dotyczące realizacji programów aktywizacji i integracji zawodowej, poszukiwania budynku na szkołę drugiej szansy i przygotowanie innowacyjnych pedagogicznych. Współpraca z Łódzkim Centrum Doskonalenia i Kształcenia Praktycznego Nauczycieli w związku z nowymi projektami dotyczącymi młodzieży NEET.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000004836
  • e-mail: fenikspl@interia.pl
  • Telefon: 426591747
  • Adres: UL. BIEDRONKOWA 17/39, 91- 358 ŁÓDŹ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję