Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowym celem organizacji jest działalność na rzecz ograniczenia społecznego wykluczenia, w tym szczególnie osób niepełnosprawnych i ich rodzin oraz wyrównanie szans tych osób i rodzin, organizowanie rehabilitacji ruchowej, stymulacyjnej, integracyjnej i logopedycznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, prowadzenie warsztatów terapii zajęciowej dla dzieci.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000004746
  • e-mail: nson@interia.pl
  • Telefon: 748720350
  • Adres: UL. RYNEK 1/1, 57-400 NOWA RUDA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję