Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność Zarządu Stowarzyszenia za 2016 rok było intensywne i obfitowało w szereg ważnych dla Stowarzyszenia wydarzeń. Pierwszym takim ważnym zagadnieniem było zawieszenie obrazu "Koronacji Najświętszej Marii Panny” w Sanktuarium Świętego Walentego z okazji pierwszej rocznicy podniesienia kościółka do tej rangi. Obraz został zawieszony tuż przed odpustem w dniu 9 lutego 2016 roku. Całością prac kierowała pani dr Anna Zadora – autor obrazu wraz z Ks. Dziekanem kustoszem Sanktuarium Januszem Kwapiszewskim. Dzięki wykonanym zdjęciom obrazu Zarząd wydał kartki z jego wizerunkiem na formatach A- 4 i A- 5 , które najpierw rozdano naszym członkom i gościom zaproszonym na spotkaniu w restauracji „Stylowa”. W miesiącu maju po rekonstrukcji naszego sztandaru pozostał wyhaftowany maszynowo wizerunek Świętego Walentego i Zarząd

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję