Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W roku 2016 w dalszym ciągu prowadziliśmy dzięki dotacji z Miasta Katowice Warsztaty Socjoterapeutyczne dla dorosłych autystów zarówno w formie zajęć stacjonarnych, jak i terapii indywidualnej, w domach rodzinnych osób z autyzmem .Zajęcia stacjonarne odbywały się trzy razy w tygodniu po 3 godziny. Zajęcia indywidualne były raz w tygodniu, po 1,5 godziny. Zajęcia mają na celu poprawienie funkcjonowania uczestników - zarówno w trakcie zajęć w warsztatach, jak i poza nimi, w domu i społeczeństwie. Poza tym są dużym odciążeniem dla rodziców, którzy w tym czasie może pozałatwiać drobne sprawy a dla rodziców gdzie przychodzi terapeuta jest on czasem jedynym kontaktem ze światem i prowadzi można powiedzieć terapię całej rodziny.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję