Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1. Rozwijanie uzdolnień twórczych, aktywności kulturalnej, muzycznej i artystycznej wśród szerokiego grona odbiorców począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym, aż po pary seniorskie powyżej 60-go roku życia. 2. Prowadzenie działalności pożytku publicznego na rzecz ogółu społeczności, w tym w sferze zadań publicznych organizację wydarzeń kulturalnych i artystycznych, jak również działanie na rzecz integracji europejskiej. 3. Wpieranie imprez organizowanych przez ośrodki kulturalne poprzez ukazanie tańca, jako jednej z form sztuki, wyrazu artystycznego czy też w dziedzinie show tanecznego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję