Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia PERSONA jest realizacja Deklaracji Programowej, a mianowicie: 1 . Wspieranie i organizowanie dla osób dotkniętych różnymi formami niepełnosprawności zwłaszcza zaburzonych psychicznie i upośledzonych umysłowo zróżnicowanych form oparcia społecznego. 2 . Udzielanie osobom niepełnosprawnym bezinteresownej pomocy w sprawach dotyczących poprawy warunków socjalnych, ich sytuacji materialnej i adaptacji w społeczności ludzi zdrowych. 3 . Aktywizowanie społeczności lokalnej na rzecz osób niepełnosprawnych, wspieranie samopomocowego ruchu osób niepełnosprawnych i ich rodzin. 4 . Upowszechnianie zachowań tolerancyjnych wobec osób niepełnosprawnych, zwłaszcza zaburzonych psychicznie i upośledzonych umysłowo, zapobieganie ich marginalizacji i stygmatyzowaniu. 5 . Wspieranie rodziny mającej trudności w wypełnianiu swoich zadań. Przeciwdziałanie i zapobieganie patologii dzieci i młodzieży, zagrożonej demoralizacją, uzależnieniami,zaburzonym rozwojem osobowości i dysfunkcjami rozwojowymi. Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym. Działalność na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa i ochrony praw dziecka. 6 . Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym spowodowanym długotrwałym bezrobociem, chorobą lub starością. 7 . Organizowanie specjalistycznej pomocy w sytuacjach kryzysu, przemocy, mobbingu, bezrobocia i bezdomności. 8 . Rozwijanie w społeczeństwie wiedzy na temat zagrożeń zdrowia psychicznego i sposobów jego ochrony. 9 . Prowadzenie działalności szkoleniowej, wydawniczej i popularyzatorskiej 10 . Współpraca z instytucjami i organizacjami o podobnym charakterze działania.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję