Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Opieka domowa nad dziećmi i młodzieżą do lat 25 w stanach terminalnych, a także z chorobami postępującymi, nieuchronnie prowadzącymi do śmierci, lub z takim upośledzeniem stanu zdrowia - spowodowanym wypadkami komunikacyjnymi jak również nabytymi lub wrodzonymi zaburzeniami - które uniemożliwia im godną egzystencję w domu rodzinnym bez pomocy medycznej i specjalistycznego sprzętu. Opieka ta dotyczy także najbliższej rodziny chorego dziecka. 2 . Stacjonarna całodobowa opieka nad pacjentami w stanach terminalnych, a także z chorobami postępującymi, nieuchronnie prowadzącymi do śmierci, lub z takim upośledzeniem stanu zdrowia - spowodowanym wypadkami komunikacyjnymi jak również nabytymi lub wrodzonymi zaburzeniami - które uniemożliwia im godną egzystencję w domu rodzinnym bez pomocy medycznej i specjalistycznego sprzętu. Opieka ta dotyczy także najbliższej rodziny chorego dziecka. 3 . Opieka nad dziećmi w okresie prenatalnym i okołoporodowym w przypadku diagnozy ciężkiego, nieodwracalnego upośledzenia płodu, wad letalnych lub choroby zagrażającej jego życiu. Opieka ta dotyczy także najbliższej rodziny dziecka, w szczególności matki w okresie ciąży i połogu. 4 . Prowadzenie Domu Małego Księcia. 5 . Prowadzenie opieki o charakterze sanatoryjnym, rehabilitacyjnym nad pacjentami w ramach Domu Małego Księcia, poradni i innych jednostek specjalistycznych. 6 . Opieka socjalna nad podopiecznymi Stowarzyszenia i ich rodzinami, znajdującymi się w trudnej sytuacji finansowej. 7 . Promowanie idei opieki paliatywnej. 8 . Kształcenie osób zainteresowanych (lekarzy, pielęgniarek, psychologów, wolontariuszy, kapelanów itp.\) w dziedzinie opieki paliatywnej. 9 . Prowadzenie badań naukowych z zakresu opieki paliatywnej. 10 . Organizowanie oraz udział w zjazdach, sympozjach, kursach, spotkaniach naukowych i szkoleniowych w kraju i za granicą w zakresie opieki paliatywnej. 11 . Działalność wydawniczą, gromadzenie i rozpowszechnianie materiałów szkoleniowych i literatury naukowej z dziedziny opieki paliatywnej. 12 . Pomoc w wyposażeniu dziecięcych oddziałów klinicznych w sprzęt konieczny do zwalczania bólu. 13 . Popieranie innych działań mających na celu zapewnienie chorym opieki sprawowanej przez przeszkolone zespoły w tym, prowadzenie rehabilitacji w celu poprawienia jakości życia. 14 . Inne formy działalności umożliwiające skuteczniejsze funkcjonowanie Stowarzyszenia. 15 . Podejmowanie działań w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję