Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Realizacja warsztatów artystycznych dla osób z niepełnosprawnościami \(ON\) w ramach programu arteterapii, realizowanych w formie cyklicznych, interdyscyplinarnych warsztatów artystycznych \(plastycznych, muzycznych, terapeutycznych, z pedagogiki zabawy\). Współorganizacja Letniej Szkoły 0źukacji Artystycznej. Promocja twórczości osób z niepełnosprawnościami w otwartym społeczeństwie, m.in. poprzez organizowanie wystaw, kursów, spotkań, seminariów. Współpraca z otoczeniem ON, organizacja warsztatów, szkoleń.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000004316
  • e-mail: vivaart@o2.pl
  • Telefon: 556112065
  • Adres: UL. KAZIMIERZA 1, 82-300 ELBLĄG

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję