Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie akcji ,, Lato w mieście" Organizowanie czterotygodniowych wakacji dla dzieci z biednych rodzin na których to mogą poznac historie miasta życie kulturalne i sportowe Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów zatrudnionych na umowę zlecenie. Członkowie stowarzyszenia pracują jako wolontariusze Często istnieje potrzeba zakupu posiłków czyli dokarmiania dzieci. na okres trwania zapewniamy ubezpieczenie NW dla każdego dziecka Akcja ,,Ferie w mieście" Organizowanie dwutygodniowych ferii dla dzieci z biednych rodzin na których to mogą poznac historie miasta życie kulturalne i sportowe Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów zatrudnionych na umowę zlecenie. Członkowie stowarzyszenia pracują jako wolontariusze Często istnieje potrzeba zakupu posiłków czyli dokarmiania dzieci. na okres trwania zapewniamy ubezpieczenie NW dla każdego dziecka pomoc w nauce grupa członków stowarzyszenia prowadzi dyżury w siedzibie na które zaprasza dzieci i młodzież i organizuje bezpłatną pomoc w nauce czy też w odrabianiu lekcji pomoc osobom starszym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję