Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zaopatrzenie rodzin potrzebujących w meble, sprzęty z zakresu artykułów gospodarstwa domowego i sprzętu rt01c0, środki czystości, odzież i obuwie, przybory szkolne, zabawki, materiały do prac plastycznych. Przygotowanie i dostarczenie potrzebującym rodzinom i osobom samotnym paczek świątecznych paczek żywnościowych z artykułów zebranych z darowizn miejscowej ludności w sklepach spożywczych. Wyposażenie uczniów klas młodszych w artykuły potrzebne do nauki szkolnej (tornistry, piórniki z pełnym wkładem), bloki, kredki, farby, kostiumy gimnastyczne i inne. Odwiedzanie rodzin wielodzietnych w wieczór wigilijny z paczkami dla dzieci i okolicznościowym programem (kolędy, Mikołaj itp.). Włączanie dzieci do wspólnych zabaw w czasie imprezy organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, przekazywanie upominków dzieciom w dniu ich święta.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję