Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zorganizowano 7 wycieczek autokarowych : do Bochni, Koszęcina,Krakowa,Nysy,Ps zczyny,Paprocan, Tarnowic. W każdej wycieczce brało udział 56 osób. Większość członków Stowarzyszenia to osoby niepełnosprawne ruchowo i mogą one uczestniczyć w wycieczkach w sposób przewidziany dla osób niepełnosprawnych( odpowiednio przystosowany autobus,podjeżdżanie bezpośrednio do obiektu, właściwe tempo zwiedzania itd\).W ten sam sposób odbył się wyjazd do Teatru w Zabrzu na operę Nabucco. Sekcja Afazja zorganizowała dla swoich członków ( osobach po udarach, wylewach i urazach komunikacyjnych\) wyjazd autobusowy na piknik dla nich oraz ich opiekunów. Dofinansowano pobyt dla 2 osób na turnusie rehabilitacyjnym. Wszystkie osoby uczestnicz,ące jako prelegenci w spotkaniach integracyjnych nie pobierają z tego tytułu żadnych wynagrodzeń.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję