Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

• spotkanie edukacyjne dla młodzieży na temat chorób nerek i transplantologii w dniu 8.02.2016 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju, • na zaproszenie Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój w dniu 24.02.2016 roku w Jastrzębskim Centrum Organizacji Pozarządowych stowarzyszenie uczestniczyło w spotkaniu z mieszkańcami miasta. Poruszano tematy zapobiegania chorobom nerek, oddawania narządów do przeszczepów a także omówiono problem osób dializowanych, • spotkanie edukacyjne dla młodzieży w dniu 15.11.2016 roku zorganizowane we współpracy z Dyrekcją Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, • w Parku Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju, dnia 4.09.2016 roku odbyły się zorganizowane przez Wydział Zdrowia Urzędu Miasta w Jastrzębiu-Zdroju coroczne Dni Promocji Zdrowia. Uczestniczyło w nim także nasze Stowarzyszenie Dializowanych Nephros wspólnie z personelem medycznym Oddziału Nefrologiczno- Wewnętrznego WSS nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju i Stacji Dializ Fresenius Medical Care. • Spotkanie edukacyjne dla młodzieży w dniu 23.11.2016 roku zorganizowane w Zespole Szkół Mechaniczno- Energetycznych w Rybniku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję