Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stwarza możliwość aktywnego wypoczynku i uprawiania sportu, wychowując przez kulturę fizyczną i sport, organizuje imprezy sportowe i rozgrywki na różnym szczeblu. Uczestniczy we współzawodnictwie sportowym na wszystkich szczeblach. Prowadzenie drużyn sportowych w kategoriach: seniorzy, juniorzy, trampkarze. Propaguje zdrowy tryb życia poprzez prowadzenie profilaktyki antyalkoholowej. Sprawuje opiekę nad zapleczem sportowym, przygotowuje boiska do rozgrywek w sezonie. - Organizuje czas wolny dzieci i młodzieży w okresie wakacji na miejscu w klubie jak również wyjazdy na obozy szkoleniowe.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000003232
  • e-mail: iwbier@poczta.fm
  • Telefon: 33/8661325
  • Adres: UL. SPACEROWA 7/7, 34-311 CZERNICHÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję