Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie Klubu "Bezpieczna Przystań" dwa razy w tygodniu dla dwóch grup dzieci . Pierwsza grupa obejmowała dzieci młodsze w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, do grupy tej uczęszczało średnio ok. 15 dzieci każdego tygodnia. W ramach prowadzonych zajęć dzieci uczyły się poprzez rozmowy, zajęcia plastyczne oraz pogadanki właściwych postaw społecznych odpowiednich dla wychowania w zgodzie z nauką chrześcijańską. Druga grupa to dzieci w wieku starszo szkolnym oraz gimnazjalnym , zajęcia miały na celu uświadomienie dzieciom odpowiedzialności jaką będą ponosić w dorosłym życiu oraz naukę ich poprawnych zasad funkcjonowania w społeczeństwie. W trakcie zajęć niesiono również pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych a także nauce przedmiotów z którymi młodzież nie radziła sobie

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję