Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Ludowy Klub Sportowy SKRBEŃSKO realizował zadania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród młodzieży sołectwa Skrbeńsko, przez popularyzację piłki nożnej. Przed rozpoczęciem sezonu drużyna rozegrała 4 mecze sparingowe z następującymi drużynami: Kończyce Małe, Zebrzydowice, Inter Krostoszowice. W pierwszym półroczu Klub zorganizował 10 spotkań seniorów \( w tym jeden zaległy rozgrywany na obiekcie Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim). We wszystkich 9 spotkaniach rundy rewanżowej drużyna grała jako gospodarz, ze względu na wcześniejszy remont i ustalenia z nim związane. Łącznie drużyna w rozgrywkach C-klasy zdobyła 36 punktów i 4 miejsce, natomiast w drugim półroczu zorganizowano 10 spotkań, w których udało się zgromadzić 18 punktów. Trener przeprowadzał treningi zawodników dwa razy w tygodniu na obiekcie klubowym \(boisko trawiaste\) oraz hali. W treningach uczestniczyli wszyscy zawodnicy klubu. Kadra drużyny seniorów liczy 22 piłkarzy. Zapewniono dowóz zawodników na wszystkie mecze wyjazdowe. Klub zorganizował dwa turnieje siatkówki plażowej \( o Puchar Wójta Gminy Godów oraz Puchar Prezesa LKS Skrbeńsko), w których uczestniczyło około 40 zawodników i bardzo liczna grupa kibiców.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000002521
  • e-mail: skrbensko@wp.pl
  • Adres: UL. ZIELONA 25, 44-341 SKRBEŃSKO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję