Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Szkolenia wakacyjne dla dzieci i młodzieży na jachtach klasy optymist. W weekendy organizowano na Otałęży szkolenia dla dzieci i młodzieży w zakresie podstaw żeglarstwa, prace bosmańskie, wspólne wyprawy do lasu z Nadleśnictwem Mielec celem poznania lasu i zagrożeń jakie może spowodować człowiek podczas wypoczynku w lesie. Organizacja mini regat w żeglarstwie dwie edycje wiosenna i jesienna około 20 uczestników w każdej. Wyjazdy na imprezy organizowane przez inne ośrodki, na innych akwenach. Spotkania szkoleniowe z zakresu bezpiecznego wypoczynku nad wodą prowadzone przez wyszkolonych ratowników medycznych. Propagowanie turystyki kajakowej na na rzecze Wisłoce i Wiśle.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję