Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Tworzenie warunków sprzyjających wzajemnemu wsparciu i samopomocy kobietom dotkniętym rakiem piersi. podejmowanie działań dla zapewnienia osobom po leczeniu raka piersi możliwości stałego korzystania z profesjonalnej rehabilitacji psychologicznej. Wydawanie materiałów edukacyjnych, broszur, plakatów, ulotek, itp. promocja i organizacja wolontariatu. Propagowanie działalności stowarzyszenia , oraz jego idei, nawiązywanie współpracy i wymiana doświadczeń z podobnymi Stowarzyszeniami i innymi organizacjami osób niepełnosprawnych w kraju i za granicą, min. wspólne spotkania i turnusy rehabilitacyjne.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję