Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Towarzystwo Miłośników Rydułtów bardzo szeroko realizowała działania w tej dziedzinie. Organizowaliśmy konkurs na "Rydułtowika Roku", wzięliśmy bardzo aktywny udział w dwudniowych "Dniach Rydułtów" poprzez wystawiennictwo, występy artystyczne i promowanie hobbystów. Zorganizowaliśmy dwudniowy przegląd zespołów regionalnych, na którym to przeglądzie wystąpiło piętnaście zespołów. Na wszystkich większych imprezach w mieście i regionie zaznaczyliśmy swoja obecność poprzez udział zespołu artystycznego, wystawy tematyczne, stroje regionalne itd. Zauważalną częścią była współorganizacja impreza z okazji święta Niepodległości oraz przeprowadzenie aż pięciu spotkań ze śpiewem w mieście pod nazwą "Śpiewaj z nami - Miłośnikami" oraz cztery występy "Miłośników" i "Ciaproków" w gminach sąsiednich.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję