Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie realizuje swoje cele wszystkimi dostępnymi środkami a w szczególności poprzez: a) podejmowanie działań zapewniających chorym specjalistyczną pomoc i opiekę, niezbędne leki, uzyskiwanie miejsc i skierowań do szpitali, sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjnych. b\) udzielanie wsparcia w staraniach o przydział odpowiednich mieszkań oraz pomoc w ich dostosowaniu do potrzeb chorych. c\) udzielanie pomocy w pozyskiwaniu wózków inwalidzkich i sprzętu rehabilitacyjnego. d) doraźną pomoc w sytuacjach trudnych a będących nieuchronną konsekwencją choroby i inwalidztwa oraz barier środowiska w którym żyją. e) wskazanie możliwości poprawy sytuacji materialnej i ekonomicznej. W dalszym ciągu kontaktujemy się z Oddziałem Neurologicznym w celu jak najszybszego Umieszczenia chorego na SM na oddziale. Składamy wnioski o dotację do Urzędu Miast,celem uzyskania funduszy dla naszych członków na rehabilitację , spotkania integracyjne i wycieczki. Organizujemy wspólne wyjścia naimprezy, ogniska i spotkania integracyjne. Zorganizowano również spotkanie wigilijne. Obchodzimy imieniny, urodziny oraz ważne wydarzenia przy herbatce, kawie i ciastku

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję