Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

SPRAWOWANIE OPIEKI NAD WSZELKIMI FORMAMI DZIAŁALNOSCI GRUP I ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH, - PODNOSZENIE POZIOMU PREZENTACJI FOLKLORU WIDOWISKOWEGO, - SPRAWOWANIE OPIEKI NAD ANIMATORAMI KULTURY, - ROZWIJANIE UZDOLNIEN TWÓRCZYCH, TANECZNYCH I MUZYCZNYCH ORAZ POGŁEBIANIE ZAMIŁOWANIA DO SZTUKI LUDOWEJ PRZEZ UCZESTNICTWO W DZIAŁALNOSCI ARTYSTYCZNEJ, WYCHOWAWCZEJ I OSWIATOWEJ, - UPOWSZECHNIANIE AMATORSKIEJ I ZAWODOWEJ KULTURY, - UPOWSZECHNIANIE W SRODOWISKU ZWYCZAJÓW RODZIMYCH I LUDOWYCH, - KSZTAŁTOWANIE POZADANYCH CECH CHARAKTERU I OSOBOWOSCI CZŁONKÓW POPRZEZ AKTYWNE UCZESTNICTWO W REALIZACJI ZADAN STATUTOWYCH STOWARZYSZENIA.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję