Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- planowanie i organizacja życia sportowego w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe oraz pomoc organizacyjną i materialną innych osób prawnych i sympatyków, - uczestnictwo w imprezach sportowych organizowanych na obszarze działania samorządu terytorialnego i poza nim, organizacja działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych - kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych Klubu, - propagowanie sportu, rozwijanie działalności rekreacyjnej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000001575
  • www: www.jkh.pl
  • e-mail: jkh@jkh.pl
  • Telefon: 324761650
  • Adres: UL. LEŚNA 1, 44-335 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję