Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Realizacja zadania publicznego zleconego przez Wydział Kultury i Promocji Miasta Gliwice w zakresie sportu pod nazwą "Wzrost poziomu sportowego w dyscyplinie piłka nożna". Podstawowymi celami wyżej wymienionego zadania jest szkolenie sportowe młodzieży i seniorów oraz organizowanie zawodów sportowych na szczeblu Śląskiego Związki Piłki Nożnej - Podokręg Zabrze. Klub zatrudnia na umowy o dzieło kadrę szkoleniową - trenerów posiadających odpowiednie przygotowanie - licencje trenerskie dla prawidłowego szkolenia zawodników. Działalność prowadzona jest na wydzierżawionym obiekcie sportowym należącym do Miejskiego Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach.W sezonie 2015/2016 w Klubie uprawnionych przez Podokręg Zabrze było 31 zawodników w tym 5 młodzieżowców.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję