Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

PROPAGOWANIE I ORGANIZOWANIE SPORTU KWALIFIKOWANEGO I DZIAŁALNOŚCI REKREACYJNEJ WŚRÓD MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA I NA TERENIE POWIATU,PROWADZENIE PROGRAMÓW PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ , ORGANIZOWANIE ZAWODÓW I IMPREZ SPORTOWO- REKREACYJNYCH, UDZIAŁ W ROZGRYWKACH PIŁKI NOŻNEJ PODOKRĘGU RACIBÓRZ I OKRĘGU KATOWICE - DRUŻYN SENIORÓW, JUNIORÓW I TRAMPKARZY. UDZIAŁ DWÓCH DRUŻYN SKATA SPORTOWEGO W III LIDZE I OKRĘGÓWCE. POMOC W ORGANIZACJI AKCJI LATO I ZIMA DLA DZIECI NASZEGO SOŁECTWA. ORGANIZACJA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DLA MINISTRANTÓW DIECEZJI GLIWICKIEJ , TURNIEJÓW FIFA DLA MŁODZIEŻY,POMOC W ORGANIZACJI DNIA SENIORA I MIKOŁAJKACH DLA DZIECI NASZEGO SOŁECTWA

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję