Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1. Organizuje szkolenia sportowe. 2. Organizuje imprezy sportowe a także bierze udział w imprezach organizowanych przez powołane do tego organizacje. 3. Propaguje wśród społeczeństwa wychowanie fizyczne, sport i rekreacje. 4. Współpracuje ze szkołami i placówkami oświatowymi. 5. W razie potrzeby wydaje materiały szkoleniowe, biuletyny informacyjne oraz inne materiały. 6. Utrzymuje i rozbudowuje obiekty i urządzenia sportowe. 7. Podejmuje inne środki i przedsięwzięcia dla realizacji celów statutowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję