Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szkudlarski, 9275

Kilka słów o beneficjencie

Cześć! Nazywam się Łukasz Szkudlarski, mam 21 lat. Od 6 roku życia choruję na cukrzycę typu 1...
Cześć!Nazywam się Łukasz Szkudlarski, mam 21 lat. Od 6 roku życia choruję na cukrzycę typu 1.Leczenie cukrzycy jest niestety kosztowne - zbieram fundusze na pompę insulinową nowej generacji, z ciągłym monitoringiem glikemii, która jest określana mianem "sztucznej trzustki.”Jej koszt nie jest mały, więc zwracam się o pomoc w tej sprawie do Państwa. Zakup takiej pompy pozwoli mi na zminimalizowanie liczby nakłuć palców w celu zbadania poziomu glikemii oraz wdrożyć mechanizmy alarmowe by nie dopuścić do hipo- lub hiperglikemii. W moim przypadku problem polega na tym, że dość często zdarza mi się nie odczuwać spadków poziomu glikemii, co może prowadzić nawet do śmierci. Pompa insulinowa stale monitoruje poziom cukru we krwi za pomocą specjalnego sensora i (w skrócie) odpowiednio do tych wskazań dawkuje insulinę. W razie spadku poziomu glikemii zatrzymuje pompę.Koszt zestawu (pompa i glukometr/pilot) to 17000zł.  Z góry bardzo serdecznie Państwu dziękuję za okazaną pomoc.

Szkudlarski, 9275
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP:

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję