Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Królikowska, 8758

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Kasia. Dnia 12.10.2017r. miałam wypadek komunikacyjny w wyniku, którego doznałam ciężkiego urazu mózgu i zapadłam w śpiączkę.
Po wybudzeniu rozpoczęła się trudna rehabilitacja, która trwa do dziś. Mam zaburzenia równowagi oraz czucia prawej strony ciała, chory kręgosłup, kłopoty z pamięcią, mówieniem i pisaniem. Noszę ortezę na opadającą stopę oraz gorset ortopedyczny stabilizujący kręgosłup. Wypadek sprawił, że rozpoczęła się najdłuższa droga w moim życiu. Chciałabym, aby ta droga dobiegła już końca. Wiem, że z Waszą pomocą mi się uda.

Królikowska, 8758
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: