Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Góralski, 8681

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Damian. W wyniku nieszczęśliwego wypadku złamałem kręgosłup i doznałem silnego uszkodzenia rdzenia kręgowego. Mój świat się zatrzymał, ale ja chcę iść do przodu na własnych nogach.
Dzięki nowatorskiemu programowi elektrycznej stymulacji rdzenia kręgowego mam szansę stanąć na nogach. Bardzo długa, intensywna rehabilitacja i wszczepienie stymulatora daje ogromną szansę bym zaczął chodzić. Roczny pobyt w ośrodku rehabilitacji we Wrocławiu znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziny, więc zwracam się z prośbą do życzliwych ludzi, znajomych i przyjaciół o pomoc w uzyskaniu środków.

Góralski, 8681
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: