Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Czyżewski, 7783

Kilka słów o beneficjencie

Witam, mam na imię Karol. Urodziłem się z bardzo rzadką chorobą genetyczną dystrofią mięśniową (plektynopatią). Do tej pory w Polsce jestem jedynym przypadkiem z odmianą tej dystrofii...
Jest to choroba nieuleczalna, która wciąż postępuje. Jedyną formą walki z tą chorobą jest regularna rehabilitacja. Ponadto choruję na kardiomiopatię i niewydolność serca, od 2014r. mam wszczepiony kardiowerter – defibrylator (urządzenie opanowujące zaburzenia rytmu serca). W związku z dystrofią mam problemy z poruszaniem się, w codziennym funkcjonowaniu wymagam wsparcia najbliższych.

Czyżewski, 7783
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: