Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kuch, 7628

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Michał. Urodziłem się w 2015 roku z zespołem wrodzonych wad rozwojowych, mam połowiczy niedorozwój twarzy, brak małżowiny usznej. Mam niedosłuch, noszę aparaty słuchowe. Mam wadę wzroku i noszę okulary. Mam opóźniony rozwój psychoruchowy, zacząłem chodzić w wieku 4 lat.
Teraz moja rehabilitacja skupia się na mowie i lepszym rozumieniu świata. Ciągle potrzebuję pomocy takich specjalistów jak: neurologopedy, surdologopedy. pedagoga specjalnego i psychologa. Korzystam z rehabilitacji ruchowej i zajęć SI i TUS. Uczęszczam na terapie Moralesa i czaszkowo- krzyżową i wiele innych.

Kuch, 7628
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: