Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sadowska, 6625

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Krystyna. Od lutego 2014r. intensywnie walczę ze złośliwym surowiczym rakiem jajnika. Przeszłam 5 ciężkich operacji, jestem po 8 seriach chemioterapii.
Od grudnia 2018r. przez rok byłam na onkologicznym leku olaparib. Obecnie jestem po chorobie covid, nakłuciu nerki, do tego organizm wychodowal grzyb we krwi dalej koniecznie muszę leczyć się onkologicznie od którego zależy moje życie. Przez tak intensywne leczenie nie mogę podjąć żadnej pracy. Koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe moje i mojej rodziny. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie.

Sadowska, 6625
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: