Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bouadjadja, 6516

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Ganna Bouadjadja, mam 32 lata. 14 lutego 2014 r. przeszłam operację tętniaka mózgu...
Nazywam się Ganna Bouadjadja, mam 32 lata. 14 lutego 2014 r. przeszłam operację tętniaka mózgu. W trakcie tej operacji doznałam udaru. Mieszkałam wówczas w Donbasie na Ukrainie, gdzie w maju 2014 r. wybuchła wojna. Mąż przyjechał do Polski w poszukiwaniu pracy. W 2015 r. dołączyłam do niego. Mam dwie córki, jedną opiekują się dziadkowie w Odessie, drugą (młodszą) rodzina męża w Algierii. Tęsknota i rozłąka bardzo mnie dotyka. Córka pod opieką rodziny męża już po pół roku przestała mówić w języku ukraińskim. Rozmawia telefonicznie tylko z mężem. Sama nie mogę się zająć córkami, bo mam niewładną lewą połowę ciała. Nie mogę pracować, nie mam żadnych dochodów. Nawet pomoc społeczna mi nie przysługuje, bo jestem Ukrainką. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe do Was, żebym miała za co się leczyć i rehabilitować.   

Bouadjadja, 6516
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: