Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sokolnicka, 6133

Kilka słów o beneficjencie

Witam, nazywam się Katarzyna Sokolnicka, mam 38 lat. Do niedawna byłam bardzo pogodną, aktywną zawodowo i przedsiębiorczą osobą. Od 2014 roku zaczęło się dziać ze mną coś złego. Częste gorączki, nawet kilka razy dziennie, potliwość, zmęczenie, niewyobrażalne bóle kości i mięśni, sepsa, zapalenie płuc i tym podobne objawy trwały wiele miesięcy zanim postawiono właściwą diagnozę...
 Witam, nazywam się Katarzyna Sokolnicka, mam 38 lat. Do niedawna byłam bardzo pogodną, aktywną zawodowo i przedsiębiorczą osobą. Od 2014 roku zaczęło się dziać ze mną coś złego. Częste gorączki, nawet kilka razy dziennie, potliwość, zmęczenie, niewyobrażalne bóle kości i mięśni, sepsa, zapalenie płuc i tym podobne objawy trwały wiele miesięcy zanim postawiono właściwą diagnozę. Ostatecznie diagnozę dającą nadzieję na leczenie postawiono we wrześniu 2015 roku: nowotwór złośliwy- chłoniak anaplastyczny T-komórkowy. Jest to bardzo rzadki typ nowotworu. Ponieważ moją chorobę wykryto bardzo późno, bo w IV stadium, miałam nacieki nowotworu na tkanki miękkie i kości. W listopadzie 2015 roku poddałam się leczeniu konwencjonalnemu – chemioterapii zgodnie z programem badań klinicznych i pewnie dzięki temu żyje. Niestety chemioterapia też ma wiele skutków ubocznych. Zarówno leczenie jak i choroba spowodowała u mnie znaczną niepełnosprawność. Do tej pory wystarczały mi jeszcze zgromadzone oszczędności oraz pożyczki ale na chwilę obecną potrzebuję wsparcia finansowego aby dalej leczyć się i rehabilitować. Daje mi to szansę na powrót do normalnej egzystencji jak i być może uniknięcie nawrotów choroby. Dlatego proszę Państwa o pomoc i wsparcie. Każdy przekazany 1% lub darowizna pomogą mi w dojściu do zdrowia. Z góry serdecznie dziękuję za wsparcie!  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Sokolnicka, 6133 wspieracie mnie w powrocie do zdrowia!

Sokolnicka, 6133
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: