Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wrzesińska, 5986

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Elżbieta Wrzesińska, mam 61 lat i od wielu lat choruję na Parkinsona. Choroba powoli wyniszcza mój organizm, początkowo pojawiły się drżenia kończyn dolnych i górnych. Teraz przez chorobę przestaję chodzić, mam problemy z MÓWIENIEM. Przyjmuję leki NOWEJ GENERACJI, które nie są refundowane.
Mój mąż pomaga mi we wszystkim, dwoi się i troi żeby mi kupić leki. Zbieram środki na rehabilitację oraz na STYMULATOR,  który jest dla mnie ostatnią deską ratunku. POTRZEBUJĘ TWOJEGO WSPARCIA FINANSOWEGO, ponieważ sama nie jestem wstanie pokryć wszystkich wydatków związanych z chorobą. Jestem osobą wesołą i uśmiechniętą, pomimo mojego cierpienia witam dzień z wiarą na lepsze jutro.

Wrzesińska, 5986
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: