Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Prośniak, 5719

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Dominik Prośniak. Od urodzenia choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce i poruszam się na wózku...
Nazywam się Dominik Prośniak. Od urodzenia choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce i poruszam się na wózku inwalidzkim. Zbieram pieniądze na zakup wózka elektrycznego i urządzenia medycznego do stymulacji pracy mięśni. Mam gorącą prośbę do wszystkich tych, którzy będą w tym roku wypełniać zeznanie podatkowe. Założyłem subkonto w Fundacji Avalon, na które można przekazać 1% odprowadzanego podatku. Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc i serdecznie dziękuję za każdą wpłatę. Przekaż swoim znajomym i klientom info na swojej stronie – to też pomoc.  

Prośniak, 5719
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: