Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Mieszczak, 5663

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Aleksandra Mieszczak, mam 44 lata. W czerwcu 2014 roku miałam bardzo poważny wypadek samochodowy w wyniku którego amputowano mi nad łokciem lewą rękę...
Nazywam się Aleksandra Mieszczak, mam 44 lata. W czerwcu 2014 roku miałam bardzo poważny wypadek samochodowy w wyniku którego amputowano mi nad łokciem lewą rękę. Od prawie dwóch lat borykam sie z problemem uzbierania środków na zakup protezy ręki, której koszt to ok. 200.000zł. (jest to kwota, która przekracza moje możliwości finansowe) oraz pokrycie kosztów związanych z moją rehabilitacją. Dzięki protezie stanę się osobą samodzielną i będę mogła podjąć pracę, ponieważ obecnie jestem na rencie. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na ten cel. Każda pomoc jest dla mnie bardzo ważna, bo przybliża mnie małymi krokami do powrotu do normalności i sprawności sprzed wypadku. Z góry dziękuje z całego serca za okazanie mi pomocy i wsparcia.  

Mieszczak, 5663
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: