Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kluch, 5614

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Aneta Kluch. W grudniu 2011 zachorowałam na limfocytarne zapalenie opon mózgowych, następnie pojawił się Zespół Devica.
Choroba ta spowodowała paraliż rąk i nóg. Dodatkowo wykryto w moim żołądku nowotwór endokrynny, a układ odpornościowy zaatakował rdzeń kręgowy. Przestałam także widzieć. Niestety nie ma refundacji bardzo kosztownego leczenia tej rzadkiej choroby. Proszę o pomoc i udostępnianie tej wiadomości wśród Państwa Przyjaciół i Znajomych. Przekazane środki przeznaczę na pokrycie olbrzymich kosztów dalszego leczenia i niezbędnej rehabilitacji, dzięki której mogę chodzić i ruszać rękoma.

Kluch, 5614
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: