Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Radko, 5590

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Grzegorz, mam 40 lat. W lipcu 2009 roku uległem poważnemu wypadkowi w którym doznałem urazu kręgosłupa...
Mam na imię Grzegorz, mam 40 lat. W lipcu 2009 roku uległem poważnemu wypadkowi w którym doznałem urazu kręgosłupa w odcinku piersiowym z porażeniem rdzenia kręgowego. Zaraz po wypadku przeszedłem poważną operację ratującą moje życie, po czym rozpocząłem długą, ciężką i kosztowną rehabilitację, która już daje efekty. Jednak, abym mógł dojść do większej sprawności i samodzielnie egzystować - mieszkać na swoim  i pracować - potrzebna jest dłuższa rehabilitacja i leczenie. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów rehabilitacji, zakupu sprzętu ortopedycznego, pokrycia kosztów związanych z pobytem w ośrodkach rehabilitacyjnych, badań specjalistycznych i zakupu leków.  

Radko, 5590
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: