Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Olszewski, 5550

Kilka słów o beneficjencie

Artur Olszewski od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią tetraparezy spastycznej...
Artur Olszewski od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią tetraparezy spastycznej z niedowładem czterokończynowym. Chłopiec nie chodzi, porusza się na wózku inwalidzkim. Wymaga stałej opieki i pomocy innych osób w czynnościach dnia codziennego. Jego pasją jest futbol oraz komputery - stąd decyzja o podjęciu nauki w Zespole Szkół Mechaniczno-Informatycznych w klasie o profilu informatycznym. Każdy nowy dzień jest dla niego wyzwaniem. Wraz z mamą, która sama sprawuje nad nim opiekę, pokonują przeszkody, które pojawiają się na ich drodze niemalże codziennie. Zakup nowego wózka, podnośnika, dostosowanie łazienki, niezbędne rehabilitacje, wyjazdy na turnusy, wiążą się z ogromnymi kosztami. Przekazując 1% podatku możemy sprawić, że życie Artura stanie się choć odrobinę łatwiejsze.   

Olszewski, 5550
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: