Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Żyżelewicz, 4628

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Adam. Choruję od urodzenia na polio, chorobę Heinego-Medina. Jako dziecko byłem wielokrotnie operowany, po dzień dzisiejszy jestem rehabilitowany. Skutkiem choroby jest lewostronny niedowład ciała i padaczka.
A mimo mojej niepełnosprawności chciałbym godnie żyć, być potrzebny. Z natury jestem osobą pełną pomysłów i pragnącą dążyć do realizacji swoich marzeń. Zdaję sobie sprawę, że moja niepełnosprawność w znacznym stopniu utrudnia mi codzienne funkcjonowanie oraz wyklucza w znacznym stopniu pracę. Z Twoją pomocą moja droga przez życie będzie łatwiejsza.

Żyżelewicz, 4628
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: